Szukaj na stronie

Jesteśmy szkołą realizującą podstawę programową Ministerstwa Edukacji Narodowej w oparciu o aktywne metody nauczania. W swojej pracy podążamy za dzieckiem, jego potrzebami, zainteresowaniami oraz talentami i wspieramy jego wszechstronny rozwój.

Szkoła Twórczej Edukacji w Gdyni jest niepubliczną placówką oświatowo - wychowawczą i została wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 480381.

RSPO - Wyszukiwarka Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych

Uważamy, że stworzenie w Gdyni kreatywnego miejsca dla dzieci do nauki i rozwoju jest sprawą priorytetową, aby nasze dzieci nie musiały chodzić do tradycyjnej szkoły, siedzieć w ławkach, uczyć się tego samego materiału w tym samym czasie, bez względu na swoje predyspozycje i możliwości oraz marnować swojego potencjału.

Wyniki badań nad mózgiem pokazują bardzo wyraźnie, że każde dziecko jest na swój sposób zdolne. Warto zatem tę wiedzę przełożyć na edukacyjną rzeczywistość.

Dbamy o wszechstronny rozwój i potencjał każdego dziecka.

ul. Wierzbowa 34 Gdynia 81-558
Gdynia / Polska  +48 691 563 374